ECW-F6274RHL
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6274RHL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.27UF 3% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F6274RHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6274RHL
Tau Wae ECW-F6274RHL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.27UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83781 pcs Pepa Raraunga ECW-F6274RHL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.807" L x 0.409" W (20.50mm x 10.40mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6274RHL
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.854" (21.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.27µF Nga tono High Frequency, Switching