ECW-F6223HLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6223HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 3% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-F6223HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6223HLB
Tau Wae ECW-F6223HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 3% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74424 pcs Pepa Raraunga ECW-F6223HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.244" W (12.50mm x 6.20mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6223HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F6204RHL
ECW-F6204RHL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.2UF 3% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 82652 pcs
Tikiake: ECW-F6204RHL.pdf
RFQ
ECW-F6204RJL
ECW-F6204RJL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.2UF 5% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 60609 pcs
Tikiake: ECW-F6204RJL.pdf
RFQ
ECW-F6223HL
ECW-F6223HL
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.022UF 3% 630VDC RAD