ECW-F6204HLB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F6204HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.2UF 3% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F6204HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F6204HLB
Tau Wae ECW-F6204HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.2UF 3% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70148 pcs Pepa Raraunga ECW-F6204HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.406" W (18.00mm x 10.30mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF6204HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.776" (19.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.2µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F6204JL
ECW-F6204JL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.2UF 5% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 93151 pcs
Tikiake: ECW-F6204JL.pdf
RFQ
ECW-F6203HLB
ECW-F6203HLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.02UF 3% 630VDC RADIAL
I roto i te taonga: 73871 pcs
Tikiake: ECW-F6203HLB.pdf
RFQ
ECW-F6204HL
ECW-F6204HL
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.2UF 3% 630VDC RADIAL