ECW-F4913HL
PanasonicPanasonic
ECW-F4913HL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4913HL
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.091UF 3% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECW-F4913HL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4913HL
Tau Wae ECW-F4913HL Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.091UF 3% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88962 pcs Pepa Raraunga ECW-F4913HL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.307" W (13.00mm x 7.80mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4913HL
P12089
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.091µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.091µF Nga tono High Frequency, Switching