ECW-F4824HLB
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F4824HLB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 3% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F4824HLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F4824HLB
Tau Wae ECW-F4824HLB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 3% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51089 pcs Pepa Raraunga ECW-F4824HLB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±3% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.906" L x 0.465" W (23.00mm x 11.80mm) Raupapa ECW-F(L)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF4824HLB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.925" (23.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.82µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F4824HL
ECW-F4824HL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.82UF 3% 400VDC RADIAL