ECW-F2W105JAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2W105JAQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2W105JAQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2W105JAQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2W105JAQ
Tau Wae ECW-F2W105JAQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70988 pcs Pepa Raraunga ECW-F2W105JAQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.713" L x 0.366" W (18.10mm x 9.30mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2W105JAQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.772" (19.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono High Frequency, Switching