ECW-F2W104JAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2W104JAQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2W104JAQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2W104JAQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2W104JAQ
Tau Wae ECW-F2W104JAQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 450VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257275 pcs Pepa Raraunga ECW-F2W104JAQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.201" W (13.00mm x 5.10mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2W104JAQ
P14194
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.622" (15.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono High Frequency, Switching