ECW-F2335JAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2335JAQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2335JAQ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2335JAQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2335JAQ
Tau Wae ECW-F2335JAQ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50248 pcs Pepa Raraunga ECW-F2335JAQ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.937" L x 0.492" W (23.80mm x 12.50mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2335JAQ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.055" (26.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono High Frequency, Switching