ECW-F2335JA
PanasonicPanasonic
ECW-F2335JA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-F2335JA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECW-F2335JA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-F2335JA
Tau Wae ECW-F2335JA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90328 pcs Pepa Raraunga ECW-F2335JA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.937" L x 0.492" W (23.80mm x 12.50mm) Raupapa ECW-F(A)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECWF2335JA
P13750
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.780" (19.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECW-F2335JAB
ECW-F2335JAB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL