ECS-H1EC335R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-H1EC335R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 25V 20% 2312
Ngā Rauemi: ECS-H1EC335R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-H1EC335R
Tau Wae ECS-H1EC335R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 25V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5572 pcs Pepa Raraunga ECS-H1EC335R.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)