ECS-H1CC106R
PanasonicPanasonic
ECS-H1CC106R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-H1CC106R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 16V 20% 2312
Ngā Rauemi: ECS-H1CC106R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-H1CC106R
Tau Wae ECS-H1CC106R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 16V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga ECS-H1CC106R.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)