ECS-F1VE105K
PanasonicPanasonic
ECS-F1VE105K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-F1VE105K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: ECS-F1VE105K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-F1VE105K
Tau Wae ECS-F1VE105K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 35V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4619 pcs Pepa Raraunga ECS-F1VE105K.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" Dia (3.50mm)
Raupapa EF Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECS-F35E1
ECSF1VE105K
F35E1
P2059
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial
Te kaha 1µF