ECS-F1HE155K
PanasonicPanasonic
ECS-F1HE155K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-F1HE155K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 50V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: ECS-F1HE155K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-F1HE155K
Tau Wae ECS-F1HE155K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 50V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4058 pcs Pepa Raraunga ECS-F1HE155K.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa EF Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECS-F50E1R5
ECSF1HE155K
P2074
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae F
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial
Te kaha 1.5µF