ECS-F0JE157
PanasonicPanasonic
ECS-F0JE157 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-F0JE157
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 6.3V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: ECS-F0JE157.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-F0JE157
Tau Wae ECS-F0JE157 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 6.3V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29555 pcs Pepa Raraunga ECS-F0JE157.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.295" Dia (7.50mm)
Raupapa EF Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECS-F0JE157K
ECS-F6E150
ECS-FOJE157
ECSF0JE157
P2020
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae K
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial
Te kaha 150µF