ECS-F0JE106K
PanasonicPanasonic
ECS-F0JE106K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-F0JE106K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 6.3V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: ECS-F0JE106K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-F0JE106K
Tau Wae ECS-F0JE106K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 6.3V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4035 pcs Pepa Raraunga ECS-F0JE106K.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.146" Dia (3.70mm)