ECQ-V1J684JM9
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1J684JM9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1J684JM9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1J684JM9
Tau Wae ECQ-V1J684JM9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5727 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1J684JM9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.217" W (10.20mm x 5.50mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1J684JM9
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1J823JM3
ECQ-V1J823JM3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4398 pcs
Tikiake: ECQ-V1J823JM3.pdf
RFQ
ECQ-V1J823JM5
ECQ-V1J823JM5
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 4539 pcs
Tikiake: ECQ-V1J823JM5.pdf
RFQ
ECQ-V1J684JM
ECQ-V1J684JM
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL