ECQ-V1J683JM5
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1J683JM5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1J683JM5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1J683JM5
Tau Wae ECQ-V1J683JM5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5791 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1J683JM5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1J683JM5
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.307" (7.80mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.068µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1J564JM3
ECQ-V1J564JM3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.56UF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5445 pcs
Tikiake: ECQ-V1J564JM3.pdf
RFQ
ECQ-V1J684JMW
ECQ-V1J684JMW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4567 pcs
Tikiake: ECQ-V1J684JMW.pdf
RFQ
ECQ-V1J683JM
ECQ-V1J683JM
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 5% 63VDC RADIAL