ECQ-UAAF335KA
PanasonicPanasonic
ECQ-UAAF335KA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-UAAF335KA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-UAAF335KA
Tau Wae ECQ-UAAF335KA Kaihanga Panasonic
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm) Raupapa ECQ-UA
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQUAAF335KA
P123491
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.161" (29.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono EMI, RFI Suppression