ECQ-UAAF334K
PanasonicPanasonic
ECQ-UAAF334K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-UAAF334K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 275VAC RAD
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-UAAF334K
Tau Wae ECQ-UAAF334K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.354" W (17.50mm x 9.00mm) Raupapa ECQ-UA
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQUAAF334K
P14789
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono EMI, RFI Suppression