ECQ-U3A104MGA
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U3A104MGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 300VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-U3A104MGA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U3A104MGA
Tau Wae ECQ-U3A104MGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 300VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 281414 pcs Pepa Raraunga ECQ-U3A104MGA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm) Raupapa ECQ-UG
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU3A104MGA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.610" (15.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 300V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-U3A104MG
ECQ-U3A104MG
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 20% 300VAC RADIAL