ECQ-U3A103MGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U3A103MGA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 20% 300VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U3A103MGA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U3A103MGA
Tau Wae ECQ-U3A103MGA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 20% 300VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283508 pcs Pepa Raraunga ECQ-U3A103MGA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-UG
Ratonga X1 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU3A103MGA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 300V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono EMI, RFI Suppression