ECQ-U2A682MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A682MV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A682MV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 20% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A682MV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A682MV
Tau Wae ECQ-U2A682MV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 20% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5273 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A682MV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.689" L x 0.157" W (17.50mm x 4.00mm) Raupapa ECQ-UV
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A682MV
P4627
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 6800pF