ECQ-U2A682KLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A682KLA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 10% 275VAC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-U2A682KLA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A682KLA
Tau Wae ECQ-U2A682KLA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 10% 275VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282968 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A682KLA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-UL
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A682KLA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 6800pF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-U2A564KL
ECQ-U2A564KL
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.56UF 10% 275VAC RAD
I roto i te taonga: 135854 pcs
Tikiake: ECQ-U2A564KL.pdf
RFQ
ECQ-U2A682MLA
ECQ-U2A682MLA
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 6800PF 20% 275VAC RAD
I roto i te taonga: 421311 pcs
Tikiake: ECQ-U2A682MLA.pdf
RFQ
ECQ-U2A682KL
ECQ-U2A682KL
Whakaahuatanga: CAP FILM 6800PF 10% 275VAC RAD