ECQ-U2A105MLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A105MLA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 20% 275VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-U2A105MLA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A105MLA
Tau Wae ECQ-U2A105MLA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 20% 275VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89869 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A105MLA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 275V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.472" W (25.50mm x 12.00mm) Raupapa ECQ-UL
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A105MLA
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono EMI, RFI Suppression
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-U2A105MV
ECQ-U2A105MV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 20% 250VAC RADIAL
I roto i te taonga: 4102 pcs
Tikiake: ECQ-U2A105MV.pdf
RFQ
ECQ-U2A104MV
ECQ-U2A104MV
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL
I roto i te taonga: 4181 pcs
Tikiake: ECQ-U2A104MV.pdf
RFQ
ECQ-U2A105ML
ECQ-U2A105ML
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 20% 275VAC RADIAL