ECQ-U2A104MN
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A104MN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-U2A104MN
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-U2A104MN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-U2A104MN
Tau Wae ECQ-U2A104MN Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4582 pcs Pepa Raraunga ECQ-U2A104MN.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.295" W (30.50mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-UN
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQU2A104MN
P4603
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.043" (26.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester Radial Te kaha 0.1µF