ECQ-P1H683FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H683FZW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H683FZW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 1% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H683FZW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H683FZW
Tau Wae ECQ-P1H683FZW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 1% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4524 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H683FZW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±1% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.571" L x 0.276" W (14.50mm x 7.00mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H683FZW
P3868
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.068µF