ECQ-P1H682GZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H682GZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H682GZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6800PF 2% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H682GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H682GZ
Tau Wae ECQ-P1H682GZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 6800PF 2% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5254 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H682GZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±2% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.197" W (8.50mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H682GZ
P3682
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 6800pF
Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-P1H752FZW
ECQ-P1H752FZW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 7500PF 1% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5664 pcs
Tikiake: ECQ-P1H752FZW.pdf
RFQ
ECQ-P1H682GZ3
ECQ-P1H682GZ3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 6800PF 2% 50VDC RADIAL