ECQ-P1H334GZ
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H334GZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H334GZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 2% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H334GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H334GZ
Tau Wae ECQ-P1H334GZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 2% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6037 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H334GZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±2% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.886" L x 0.394" W (22.50mm x 10.00mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H334GZ
P3334
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.965" (24.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.33µF
Nga tono High Frequency, Switching
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-P1H334GZW
ECQ-P1H334GZW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 2% 50VDC RADIAL