ECQ-P1H334FZW
PanasonicPanasonic
ECQ-P1H334FZW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-P1H334FZW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 1% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-P1H334FZW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-P1H334FZW
Tau Wae ECQ-P1H334FZW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 1% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5084 pcs Pepa Raraunga ECQ-P1H334FZW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±1% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.886" L x 0.394" W (22.50mm x 10.00mm) Raupapa ECQ-P(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQP1H334FZW
P3884
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.965" (24.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 50V Polypropylene (PP) Radial Te kaha 0.33µF