ECQ-M4392KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M4392KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-M4392KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3900PF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-M4392KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-M4392KZ
Tau Wae ECQ-M4392KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3900PF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga ECQ-M4392KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-M
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQM4392KZ
P1065
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 3900pF Film Capacitor 400V Polyester Radial Te kaha 3900pF