ECQ-M4333KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-M4333KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-M4333KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-M4333KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-M4333KZ
Tau Wae ECQ-M4333KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4972 pcs Pepa Raraunga ECQ-M4333KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.787" L x 0.295" W (20.00mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-M
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQM4333KZ
P1076
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 400V Polyester Radial Te kaha 0.033µF