ECQ-E6823JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E6823JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6823JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6823JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6823JF
Tau Wae ECQ-E6823JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 272492 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6823JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE6823JF
P14541
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E6684KF
ECQ-E6684KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 213871 pcs
Tikiake: ECQ-E6684KF.pdf
RFQ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 8200PF 10% 630VDC RAD
I roto i te taonga: 511277 pcs
Tikiake: ECQ-E6822KF.pdf
RFQ
ECQ-E6823JFW
ECQ-E6823JFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD
Tikiake: ECQ-E6823JFW.pdf
ECQ-E6684JFW
ECQ-E6684JFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL
Tikiake: ECQ-E6684JFW.pdf
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
ECQ-E6823JF3
ECQ-E6823JF3
Tikiake: ECQ-E6823JF3.pdf
ECQ-E6684KFB
ECQ-E6684KFB
Tikiake: ECQ-E6684KFB.pdf
ECQ-E6823KF3
ECQ-E6823KF3
Tikiake: ECQ-E6823KF3.pdf
ECQ-E6823JFB
ECQ-E6823JFB