ECQ-E6684KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E6684KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E6684KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E6684KZ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E6684KZ
Tau Wae ECQ-E6684KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 60759 pcs Pepa Raraunga ECQ-E6684KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.673" L x 0.472" W (42.50mm x 12.00mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E6684
ECQ-E6684KS
ECQE6684KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.516" (38.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.68µF