ECQ-E4683JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4683JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4683JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4683JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4683JF
Tau Wae ECQ-E4683JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282597 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4683JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.213" W (12.00mm x 5.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4683JF
P14573
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4683JF3
ECQ-E4683JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 260525 pcs
Tikiake: ECQ-E4683JF3.pdf
RFQ
ECQ-E4683KF3
ECQ-E4683KF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 286352 pcs
Tikiake: ECQ-E4683KF3.pdf
RFQ
ECQ-E4564KFW
ECQ-E4564KFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.56UF 10% 400VDC RAD
Tikiake: ECQ-E4564KFW.pdf
ECQ-E4683JFW
ECQ-E4683JFW
Tikiake: ECQ-E4683JFW.pdf
ECQ-E4683JFB
ECQ-E4683JFB
Tikiake: ECQ-E4683JFB.pdf
ECQ-E4564KF
ECQ-E4564KF
Tikiake: ECQ-E4564KF.pdf
Tikiake: ECQ-E4683KF.pdf
ECQ-E4683JF9
ECQ-E4683JF9