ECQ-E4564KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4564KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4564KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.56UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4564KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4564KZ
Tau Wae ECQ-E4564KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.56UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4584 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4564KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.142" L x 0.394" W (29.00mm x 10.00mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E4564
ECQ-E4564KS
ECQE4564KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.004" (25.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.728" (18.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.56µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.56µF