ECQ-E4474JF3
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECQ-E4474JF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4474JF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4474JF3
Tau Wae ECQ-E4474JF3 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Te manawanui 0.47µF
Whakamutunga PC Pins Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.307" W (18.50mm x 7.80mm) Raupapa ECQ-E(F)
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ko te poari Radial Ētahi Ingoa ECQE4474JF3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ECQ-E4474JF3 Life @ Temp. -
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 0.47µF ±5% Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Taitapa Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
I teie nei - Te rerenga 400V