ECQ-E4473KFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4473KFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E4473KFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4473KFB
Tau Wae ECQ-E4473KFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 592108 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4473KFB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.197" W (12.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4473KFB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.524" (13.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4474JF3
ECQ-E4474JF3
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
I roto i te taonga: 166398 pcs
Tikiake: ECQ-E4474JF3.pdf
RFQ
ECQ-E4473KF3
ECQ-E4473KF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 506359 pcs
Tikiake: ECQ-E4473KF3.pdf
RFQ
ECQ-E4473KF
ECQ-E4473KF
Kaihanga: Panasonic