ECQ-E4155KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E4155KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4155KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4155KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4155KZ
Tau Wae ECQ-E4155KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4156 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4155KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.673" L x 0.492" W (42.50mm x 12.50mm) Raupapa ECQ-E
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E4155
ECQ-E4155KS
ECQE4155KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.516" (38.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.906" (23.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial Te kaha 1.5µF