ECQ-E4155KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E4155KFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E4155KFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E4155KFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E4155KFB
Tau Wae ECQ-E4155KFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82953 pcs Pepa Raraunga ECQ-E4155KFB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.374" W (31.00mm x 9.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE4155KFB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.945" (24.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E4183JF3
ECQ-E4183JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 5% 400VDC RAD
I roto i te taonga: 518925 pcs
Tikiake: ECQ-E4183JF3.pdf
RFQ
ECQ-E4155KF
ECQ-E4155KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL