ECQ-E2823JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2823JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2823JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2823JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2823JF
Tau Wae ECQ-E2823JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 572903 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2823JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.193" W (10.30mm x 4.90mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2823JF
P14609
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2823JFB
ECQ-E2823JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC RAD