ECQ-E2685KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2685KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2685KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2685KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2685KF
Tau Wae ECQ-E2685KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67364 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2685KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2685KF
EF2685
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.921" (23.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose