ECQ-E2275KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2275KFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2275KFW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2275KFW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2275KFW
Tau Wae ECQ-E2275KFW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126087 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2275KFW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.370" W (26.00mm x 9.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2275KFW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2275KB
ECQ-E2275KB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 109341 pcs
Tikiake: ECQ-E2275KB.pdf
RFQ
ECQ-E2275KFB
ECQ-E2275KFB
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 137222 pcs
Tikiake: ECQ-E2275KFB.pdf
RFQ
ECQ-E2275KF
ECQ-E2275KF