ECQ-E2275KFA
PanasonicPanasonic
ECQ-E2275KFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2275KFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2275KFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2275KFA
Tau Wae ECQ-E2275KFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109606 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2275KFA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.370" W (26.00mm x 9.40mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2275KFA
Q3456783
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.7µF Nga tono General Purpose