ECQ-E2224KFA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2224KFA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2224KFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2224KFA
Tau Wae ECQ-E2224KFA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 394893 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2224KFA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(F) Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE2224KFA Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.22µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2224RJF
ECQ-E2224RJF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 334883 pcs
Tikiake: ECQ-E2224RJF.pdf
RFQ
ECQ-E2224KF
ECQ-E2224KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD