ECQ-E2224KF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E2224KF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2224KF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2224KF3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2224KF3
Tau Wae ECQ-E2224KF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 339949 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2224KF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Raupapa ECQ-E(F)