ECQ-E2185KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2185KS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2185KS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2185KS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2185KS
Tau Wae ECQ-E2185KS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4441 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2185KS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.335" W (31.00mm x 8.50mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E2185
ECQ-E2185KZS
ECQE2185KS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 1.8µF