ECQ-E2185JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2185JFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2185JFW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2185JFW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2185JFW
Tau Wae ECQ-E2185JFW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183077 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2185JFW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2185JFW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.807" (20.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.8µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2185JBB
ECQ-E2185JBB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 111169 pcs
Tikiake: ECQ-E2185JBB.pdf
RFQ
ECQ-E2185JF
ECQ-E2185JF
Kaihanga: Panasonic