ECQ-E1685KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1685KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1685KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1685KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1685KZ
Tau Wae ECQ-E1685KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5720 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1685KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.512" W (30.50mm x 13.00mm) Raupapa ECQ-E
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E1685
ECQ-E1685KS
ECQE1685KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 6.8µF