ECQ-E1685KFB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1685KFB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1685KFB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1685KFB
Tau Wae ECQ-E1685KFB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68445 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1685KFB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1685KFB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.925" (23.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1684KZ
ECQ-E1684KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.68UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 5232 pcs
Tikiake: ECQ-E1684KZ.pdf
RFQ
ECQ-E1685KF
ECQ-E1685KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL