ECQ-E1565KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1565KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1565KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1565KZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1565KZ
Tau Wae ECQ-E1565KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73633 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1565KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.201" L x 0.492" W (30.50mm x 12.50mm) Raupapa ECQ-E
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E1565
ECQ-E1565KS
ECQE1565KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 5.6µF